John, Paul, George i Ringo. Czterej utalentowani i urodziwi (co nie jest bez znaczenia) ch³opcy z Liverpoolu. Kwartet doskona³y. Czterej jak cztery ¿ywio³y, które tworz± ca³y ¶wiat. Muzyka, która nale¿y do czterech pokoleñ. Fascynuje dziadka i wnuka, koi i niepokoi, wprowadza w trans lub kontemplacjê. Od skromnych brzmieñ po bogate zaskakuj±ce aran¿acje. Piêkno nie do wyja¶nienia!
Przez ca³e lata siedemdziesi±te marzono, ¿e mo¿e jeszcze raz wyst±pi± razem. Nie uda³o siê – i ju¿ siê nie uda.
Echo tamtych lat spróbuje przywo³aæ podczas koncertu Beatlesi symfonicznie Jan Walczyñski, a najwiêksze przeboje zespo³u The Beatles, jak: Yesterday, Imagine, Let it Be czy Hey, Jude, us³yszymy w wykonaniu Jacka Kotlarskiego – wokalisty, który u nas nie tak dawno ju¿ zbiera³ owacje.

JACEK KOTLARSKI
Ukoñczy³ Liceum Muzyczne w klasie tr±bki, nastêpnie Studium Piosenkarskie w Poznaniu, a¿ w koñcu Akademiê Muzyczn± w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie ¶piewu. W latach 2000-2007 wspó³pracowa³ z teatrem muzycznym Roma w Warszawie, bior±c udzia³ w spektaklach: Miss Sajgon, Grease, Koty, Taniec wampirów.
Obecnie wystêpuje jako wokalista sesyjny, nagrywa i wspó³pracuje z takimi gwiazdami, jak: Ryszard Rynkowski, Krzysztof Kiljañski, Ewa Bem, Zbigniew Wodecki. ¦piewa w wielu programach telewizyjnych: Taniec z gwiazdami, Jak oni ¶piewaj±, Tylko nas dwoje. Bra³ udzia³ w najwiêkszych polskich festiwalach muzyki rozrywkowej (Opole, Sopot, Top Trendy i in.).
Z wielkim powodzeniem za¶piewa³ jako solista w projekcie symfonicznym u boku Johna Lorda (Deep Purple). Ma na swoim koncie szereg solowych recitali muzyki filmowej i musicalowej – ¶piewa³ m.in. na deskach Filharmonii Warszawskiej, Filharmonii Poznañskiej, Filharmonii Bydgoskiej oraz wykonywa³ jedn± z g³ównych ról w musicalu Swing w Teatrze Muzycznym Capitol we Wroc³awiu. W 2011 koncertowa³ w jednej z najbardziej presti¿owych sal koncertowych Roy Thomson Hall w Toronto (Kanada).

JAN WALCZYÑSKI
Instrumentalista, aran¿er, dyrygent; publiczno¶æ wielu filharmonii ceni go równie¿ za talent konferansjera. Urodzi³ siê w Kaliszu. Ukoñczy³ wydzia³ instrumentalny Pañstwowej Wy¿szej Szko³y Muzycznej we Wroc³awiu ( specjalno¶æ – róg). Od 1986 prowadzi w filharmoniach w ca³ym kraju autorskie programy (we w³asnych aran¿acjach), prezentuj±ce publiczno¶ci muzykê filmow±, jak i dorobek muzyczny wielkich postaci ze ¶wiata rozrywki. Ka¿dy z programów – a przygotowa³ ich ju¿ prawie trzydzie¶ci – po¶wiêcony jest innemu wybranemu tematowi b±d¼ twórcy. Muzyka filmowa to m.in. muzyka z westernów, filmów gangsterskich, romansów, Ennio Morricone, Nino Roty, natomiast rozrywkowa to: „Frank Sinatra”, „Elvis Presley”, „Nat King Cole”, „Ray Charles”.
Wa¿ne miejsce w jego pracy zajmuje twórczo¶æ dla dzieci. Skomponowa³ muzykê do ok. piêædziesiêciu przedstawieñ dla dzieci do teatrów we Wroc³awiu, £odzi, Szczecinie, Katowicach, Krakowie i Jeleniej Górze. W filharmoniach prezentuje muzykê z filmów dla dzieci i m³odzie¿y (m.in. Królewna ¦nie¿ka i krasnoludki, Król Lew, W³adca pier¶cieni) oraz muzykê w³asn±, skomponowan± jako d¼wiêkowa ilustracja do znanych i lubianych bajek Brzechwy i Tuwima. W Teatrze Muzycznym we Wroc³awiu wystawiono jego balet Królowa ¦niegu (wg J. Ch. Andersena).
Jest znany i ceniony z tworzenia ¶wietnie brzmi±cych i ciekawych aran¿acji, które by³y przedstawiane tak¿e publiczno¶ci na festiwalach w Sopocie i Opolu. Nagra³ p³ytê Piosenki filmowe z lat 50-tych oraz p³ytê z kolêdami z orkiestr± Filharmonii Wroc³awskiej.