John, Paul, George i Ringo. Czterej utalentowani i urodziwi (co nie jest bez znaczenia) ch這pcy z Liverpoolu. Kwartet doskona造. Czterej jak cztery 篡wio造, kt鏎e tworz ca造 鈍iat. Muzyka, kt鏎a nale篡 do czterech pokole. Fascynuje dziadka i wnuka, koi i niepokoi, wprowadza w trans lub kontemplacj. Od skromnych brzmie po bogate zaskakuj帷e aran瘸cje. Pi瘯no nie do wyja郾ienia!
Przez ca貫 lata siedemdziesi徠e marzono, 瞠 mo瞠 jeszcze raz wyst徙i razem. Nie uda這 si – i ju si nie uda.
Echo tamtych lat spr鏏uje przywo豉 podczas koncertu Beatlesi symfonicznie Jan Walczy雟ki, a najwi瘯sze przeboje zespo逝 The Beatles, jak: Yesterday, Imagine, Let it Be czy Hey, Jude, us造szymy w wykonaniu Jacka Kotlarskiego – wokalisty, kt鏎y u nas nie tak dawno ju zbiera owacje.

JACEK KOTLARSKI
Uko鎍zy Liceum Muzyczne w klasie tr帳ki, nast瘼nie Studium Piosenkarskie w Poznaniu, a w ko鎍u Akademi Muzyczn w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie 酥iewu. W latach 2000-2007 wsp馧pracowa z teatrem muzycznym Roma w Warszawie, bior帷 udzia w spektaklach: Miss Sajgon, Grease, Koty, Taniec wampir闚.
Obecnie wyst瘼uje jako wokalista sesyjny, nagrywa i wsp馧pracuje z takimi gwiazdami, jak: Ryszard Rynkowski, Krzysztof Kilja雟ki, Ewa Bem, Zbigniew Wodecki. 如iewa w wielu programach telewizyjnych: Taniec z gwiazdami, Jak oni 酥iewaj, Tylko nas dwoje. Bra udzia w najwi瘯szych polskich festiwalach muzyki rozrywkowej (Opole, Sopot, Top Trendy i in.).
Z wielkim powodzeniem za酥iewa jako solista w projekcie symfonicznym u boku Johna Lorda (Deep Purple). Ma na swoim koncie szereg solowych recitali muzyki filmowej i musicalowej – 酥iewa m.in. na deskach Filharmonii Warszawskiej, Filharmonii Pozna雟kiej, Filharmonii Bydgoskiej oraz wykonywa jedn z g堯wnych r鏊 w musicalu Swing w Teatrze Muzycznym Capitol we Wroc豉wiu. W 2011 koncertowa w jednej z najbardziej presti穎wych sal koncertowych Roy Thomson Hall w Toronto (Kanada).

JAN WALCZY垶KI
Instrumentalista, aran瞠r, dyrygent; publiczno嗆 wielu filharmonii ceni go r闚nie za talent konferansjera. Urodzi si w Kaliszu. Uko鎍zy wydzia instrumentalny Pa雟twowej Wy窺zej Szko造 Muzycznej we Wroc豉wiu ( specjalno嗆 – r鏬). Od 1986 prowadzi w filharmoniach w ca造m kraju autorskie programy (we w豉snych aran瘸cjach), prezentuj帷e publiczno軼i muzyk filmow, jak i dorobek muzyczny wielkich postaci ze 鈍iata rozrywki. Ka盥y z program闚 – a przygotowa ich ju prawie trzydzie軼i – po鈍i璚ony jest innemu wybranemu tematowi b康 tw鏎cy. Muzyka filmowa to m.in. muzyka z western闚, film闚 gangsterskich, romans闚, Ennio Morricone, Nino Roty, natomiast rozrywkowa to: „Frank Sinatra”, „Elvis Presley”, „Nat King Cole”, „Ray Charles”.
Wa積e miejsce w jego pracy zajmuje tw鏎czo嗆 dla dzieci. Skomponowa muzyk do ok. pi耩dziesi璚iu przedstawie dla dzieci do teatr闚 we Wroc豉wiu, υdzi, Szczecinie, Katowicach, Krakowie i Jeleniej G鏎ze. W filharmoniach prezentuje muzyk z film闚 dla dzieci i m這dzie篡 (m.in. Kr鏊ewna 好ie磬a i krasnoludki, Kr鏊 Lew, W豉dca pier軼ieni) oraz muzyk w豉sn, skomponowan jako d德i瘯owa ilustracja do znanych i lubianych bajek Brzechwy i Tuwima. W Teatrze Muzycznym we Wroc豉wiu wystawiono jego balet Kr鏊owa 好iegu (wg J. Ch. Andersena).
Jest znany i ceniony z tworzenia 鈍ietnie brzmi帷ych i ciekawych aran瘸cji, kt鏎e by造 przedstawiane tak瞠 publiczno軼i na festiwalach w Sopocie i Opolu. Nagra p造t Piosenki filmowe z lat 50-tych oraz p造t z kol璠ami z orkiestr Filharmonii Wroc豉wskiej.