Koncert pod znamiennym tytułem EVERGREEN pozwoli każdemu, choć na chwilę, zapomnieć o chaosie tego świata, otulić się, niczym magiczną szatą, pięknem muzyki i słowa. Szlachetność naturalnych instrumentów i głosu ludzkiego stwarza wyjątkowy nastrój – to moment, w którym zatrzymuje się czas i ważna jest tylko muzyka. Evergreen bowiem to muzyka wiecznie młoda, świeża i pełna sensu życia, to ekscytujące piosenki z najsłynniejszych musicali, jak Skrzypek na dachu, West side story, czy filmów, m.in. Yentl (z fantastyczną rolą Barbry Streisand), Śniadanie u Tiffaniego, Czarnoksiężnik z krainy Oz i wielu innych. Zapraszamy zatem na prawdziwą ucztę dla zmysłów! Podczas gdy w zwyczajnym życiu dźwięki często dobywają się z plastikowych głośników, tu obcowanie z brzmieniem kwintetu muzycznego sprawi, że słuchacze będą mogli zetknąć się z nieuchwytną jakością, która drzemie w duszach instrumentów i interpretacjach Bogny Wożniak-Joostberens.
Świetna propozycja dla miłośników muzycznych hitów podanych w klasyczny, pozbawiony eksperymentu sposób.Zaśpiewana z pasją, feelingiem, uwodząca prostotą – jak pisze w portalu Kreatywny Wrocław recenzentka W wiecznie Zieloną podróż po zapomnianych zakamarkach duszy zabierze nas zespól biorący udział w spektaklu Evergreen Teatru Muzycznego Capitol z Wrocławia.

W razie niepogody koncert zostanie przeniesiony na salę kameralną.

BOGNA WOŹNIAK-JOOSTBERENS
Aktorka, absolwentka wrocławskiej PWST oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w klasie śpiewu solowego. W latach 2000-2001 związana była z wrocławskim Teatrem K2. Laureatka II miejsca oraz Nagrody Publiczności podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2002 roku. Od 2003 na stałe związana z Teatrem Muzycznym CAPITOL. Jesienią 2006 otrzymała platynową płytę za udział w „Golgocie Świętokrzyskiej” Piotra Rubika.
Autorka scenariusza i tekstów, współautorka muzyki do „Ery Wodnika”, spektaklu przygotowanego w ramach 27. Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Za rolę w tym przedstawieniu dostała nagrodę teatralną Marszałka Dolnego Śląska dla Najlepszej Aktorki 2006 roku. Płytę ze studyjnym nagraniem „Ery Wodnika” (zawierającą bonus track „Podwodny Wroclove”) można kupić w dobrych sklepach muzycznych, internetowych księgarniach oraz w sklepiku CAPITOLU.
Ma śpiewającego psa Tofika, z którym czasem występuje. Tofik uwielbia śpiewać ze swoją panią hit Presleya „Jesteś w każdym moim śnie” ze spektaklu „Gorączka” i duety z „West Side Story”, ceni także innych artystów – Stinga oraz Antony'ego and The Johnsons.
Jej ukochane role to: Tytania w „Śnie nocy letniej” z muzyką Leszka Możdżera i Maria w „West Side Story” oraz Polly w „Operze za trzy grosze” (spektakle w reż. Wojciecha Kościelniaka). W pracy zawodowej ceni sobie również bardzo dubbingowane role w bajkach dla dzieci.