Graj, piękny Cyganie! Melodie sprzed lat – zmysłowe tanga (A. Piazzolla), czardasze grywane w węgierskich karczmach (V. Monti), filmowe szlagiery (H. Mancini), walce (J. Strauss) i wiele innych przebojowych utworów wysłuchamy w interpretacji zespołu Trio Wiedeńskie. Pod tą nazwą ukrywają się trzej znakomici muzycy, absolwenci krakowskiej Akademii Muzycznej, członkowie znanej Salonowej Orkiestry Camerata, artyści, których spotkać można w Piwnicy pod Baranami. Ich nazwiska przewijają się także na płytach (chociażby Kraków grupy Myslovitz z udziałem Marka Grechuty czy Dusza na ramieniu Leszka Długosza), w spektaklach teatralnych takich teatrów krakowskich, jak np. Teatr Ludowy, Groteska. Tomasz Góra i Wiesław Murzański od wielu lat grali i nadal współpracują z krakowskimi artystami, występując w zespołach m. in. Marka Grechuty i Leszka Długosza. Jerzy Kluzowicz to również autor wielu opracowań muzycznych, widowisk telewizyjnych i słuchowisk radiowych.
Zarówno wykonawcy jak i proponowany program koncertu gwarantują udany wieczór. A zatem – do zobaczenia!