Strona główna | Imprezy zewnętrzne

Uprzejmie informujemy, że organizatorem niżej wymienionych imprez
nie jest Filharmonia Świętokrzyska.
W związku z tym Filharmonia nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany programów,
terminów lub odwołanie poszczególnych imprez.6 października (sobota), godz. 18.00 Sala Koncertowa

007 Bond Symfonicznie

Koncert muzyki filmowej
007 Bond Symfonicznie to muzyczna podróż do świata kina, pełna efektów specjalnych i szybkich zwrotów akcji!
Inspiracją do powstania projektu była fascynacja kultową serią filmów o Jamesie Bondzie oraz ogromne uznanie dla autorów i wykonawców tytułowych piosenek. Muzyka z tych filmów wykonywana była przez największe gwiazdy: Tinę Turner, Madonnę, Adele, Paula McCartney’a czy Louisa Armstronga i przez lata podbijała listy przebojów na całym świecie. Teraz odkryjemy ją na nowo w symfoniczno-chóralnych aranżacjach, gdzie muzyka klasyczna łączy się z rozrywkową, dając fantastyczne efekty.
Wszystkie utwory mają niepowtarzalny charakter dzięki wyjątkowym, autorskim opracowaniom. Podczas koncertu zaprezentujemy najbardziej znane motywy przewodnie z filmów o słynnym Agencie 007, m.in: Writing’ s on the wall, Skyfall, Tomorrow never dies, Golden Eye. Tytułowe piosenki usłyszymy w wykonaniu fantastycznych solistów: Anny Michałowskiej, Katarzyny Góras (finalistki VII edycji programu „The Voice of Poland”) i Mateusza Obroślaka. Towarzyszyć im będzie jedyna w swoim rodzaju Orkiestra i energetyczny Chór Quite Classic!


Zabierzemy Państwa w muzyczną podróż do świata kina, pełną efektów specjalnych i szybkich zwrotów akcji!

Bilety do nabycia w kasie filharmonii.
od A do K - 100 zł
od L - 90 zł
loże i dostawki - 80 zł

Organizator:
Stowarzyszenie Wschód Kultury

kup bilet on-line


7 października (niedziela), godz. 18.00 Sala Koncertowa

Gala Najpiękniejszych Arii Operetkowych i Operowych

Gdybym był bogaczem
Narodowy Teatr Opery i Baletu to obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie. Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych. Podczas trasy koncertowej "Gali operetkowo- musicalowej", którą będziemy mieli okazje gościć w Polsce po raz pierwszy, zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów – łącznie ponad 50-osobowy skład artystyczny. W programie koncertu nie zabraknie znanych i lubianych arii operowych i operetkowych oraz tradycyjnych pieśni narodowych Ukrainy. Publiczność bawić będzie również repertuar musicalowy wzbogacony cudownymi strojami oraz tańcem baletu. Czy może być coś piękniejszego, niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert. Niezapomniana podróż muzyczna przez wszystkie historie miłosne operetki i musicalu, na której nie może Państwa zabraknąć!

Bilety do nabycia w kasie filharmonii.

Organizator:
B&B Jarosław Brussa, tel. 665 277 377, 61 424 28 24

kup bilet on-line


8 października (poniedziałek), godz. 17.00, Sala Koncertowa

Koncert Ludowego Zespołu Tańca BARWINOK - Gala Jubileuszowa
z okazji 60-lecia współpracy Województwa Świętokrzyskiego i Obwodu Winnickiego

Barwinok
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – galę jubileuszową z okazji 60-lecia współpracy Województwa Świętokrzyskiego i Obwodu Winnickiego, której kluczowym elementem będzie wyśmienity koncert Ludowego Zespołu Tańca BARWINOK z Winnicy z Ukrainy.

BARWINOK to jeden z najlepszych tanecznych zespołów dziecięcych na Ukrainie. Wielokrotnie nagradzany w kraju i zagranicą. Uznany nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.
Założycielem i dyrektorem artystycznym Zespołu jest zasłużony artysta Ukrainy Pan Piotr Bojko.
Ludowy Zespół Tańca BARWINOK utworzony został w 1984 roku. Wspólnie z grupą folklorystyczną funkcjonuje w ramach Winnickiego Miejskiego Centrum Edukacji Artystyczno-Choreograficznej Dzieci i Młodzieży BARWINOK w mieście Winnica, stolicy Obwodu Winnickiego. Zespół skupia dzieci i młodzież w wieku od 5 do 17 lat.

Wyjątkowość i wybitny talent młodych artystów z Winnicy ujawnia się w profesjonalnym tańcu, graniu na różnych instrumentach muzycznych oraz śpiewaniu pieśni ludowe.

Zespół przedstawia całe spektrum ukraińskiej twórczości ludowej. Jednak jego repertuar nie ogranicza się tylko do rodzimego ukraińskiego folkloru. BARWINOK prezentuje również tańce i pieśni polskie, rumuńskie, żydowskie, czeskie i wiele wiele innych.

Pasja, profesjonalizm i brawurowe kreacje młodych artystów winnickich nikogo nie pozostawią obojętnym.

8 października na scenie Filharmonii Świętokrzyskiej zespół BARWINOK zaprezentuje ukraińskie i polskie ludowe tańce, muzykę i pieśni. Artyści wykonają również fantastyczny koncert na bębnach.

W programie Gali:
• część oficjalna – prezentacja efektów współpracy świętokrzysko-winnickiej oraz plany na przyszłość,
• wyśmienity koncert Ludowego Zespołu Tańca BARWINOK,
• interesująca wystawa fotograficzna „Świętokrzyskie – Winniczyzna, oczami partnera”

• lampka szampana i tort jubileuszowy,
• prezent niespodzianka dla wszystkich uczestników Gali

Nieodpłatne zaproszenia dostępne w kasie Filharmonii Świętokrzyskiej od 1 października br.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Organizator: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach


13 października (sobota), godz. 18.00, Sala Koncertowa

„Najpiękniejsze pieśni świata”

Śpiewająca Rodzina Kaczmarków
Przeniesiemy Państwa w odległe klimaty, które przybliżą nam najpiękniejsze pieśni świata , a szczególnie znane i lubiane pieśni neapolitańskie w wykonaniu nadzwyczajnej:
Śpiewającej Rodziny Kaczmarków
– począwszy od „Santa Lucia” , „Funiculi funicula”, „Mamma”, „O sole mio”, „Torna a Soriento”, „Ciao, ciao Bambina”, „Volare” i znanych arii operetkowych . Nie zabraknie też muzycznych niespodzianek i utworów z najnowszej płyty braci Kaczmarek pt. „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”. Śpiewająca Rodzina Kaczmarków jest dobrze znana nie tylko Kieleckiej publiczności. Rodzina koncertuje razem od 10 lat na terenie całej Polski, ale i poza jej granicami.
Orkiestra kameralna pod kierownictwem prof. Adama Manijaka. Wykonawcy :
Iwona Kaczmarek - sopran – liryczny,
Piotr Kaczmarek - tenor dramatyczny,
Adam Kaczmarek – tenor
Wojciech Kaczmarek - baryton

Bilety do nabycia: w kasie Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga, email: kasa@filharmonia.kielce.pl tel. do kasy 41/3680501 lub 41/3655483 oraz na portalu: www.bilety24.pl

Bilety już od 75 zł.
Organizator: Agencja Artystyczna ŚRK
www.pieknekoncerty.pl

kup bilet on-line


14 października (niedziela), godz. 19.00, Sala Koncertowa

Premiera nowego albumu Maksyma Rzemińskiego
MAXIMUS

Premiera nowego albumu Maksyma Rzemińskiego MAXIMUS
Maksym Rzemiński - fortepian
David Runtz - dyrygent
Muzycy Radomskiej Orkiestry Kameralnej

Bilety do nabycia w kasie Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga,
mail: kasa@filharmonia.kielce.pl
tel. do kasy 41/3680501 lub 41/3655483

Bilety w cenie 50 zł.

Organizator:
Agencja Koncertowa
Ewa K
604 52 97 40

kup bilet on-line


20 października (sobota), godz. 17.00, Sala Koncertowa

JEDNO JEST NIEBO DLA WSZYSTKICH
Don Vasyl & Gwiazdy Cygańskiej Pieśni

Don Vasyl
Don Vasyl & Roma

Don Vasyl urodził się 10.04.1950 w Łodzi. Rodzina jego należy do dynastii Baro Szero (Wielka Głowa), pochodzi z królewskiej rodziny Cyganów wielkomiejskich, na estradzie od 12 roku życia, kompozytor, autor tekstów, piosenkarz, założyciel zespołu Czarne Perły, był solistą zespołów Terno i Roma.
Don Vasyl jest poetą, animatorem ruchu kulturalnego polskich Cyganów. Jego wiersze ukazały się w dwóch zbiorach poezji „Kujawy piórem malowane” (1995) oraz „Twórcy regionu 2” (1996). Sam jest autorem tomiku wierszy „Pasażerowie niebieskiego taboru” (1998, wznowienie 2005) oraz śpiewnika „ Piosenki Don Vasyla – Jedno jest niebo dla wszystkich” (2007) a także twórcą monologu Cyganki do spektaklu „ Mam na imię Psyche” w reżyserii Marka Wysockiego, w wykonaniu Anny Marii Grabińskiej. Premiera spektaklu odbyła się w kwietniu 2013 roku.
Dwie ostatnie solowe płyty Don Vasyla „Niech pędzą konie” z 2011 roku oraz „Gdzie moja młodość” z 2013 roku zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem przez fanów nie tylko muzyki cygańskiej.

Don Vasyl & Gwiazdy Cygańskiej Pieśni
Zespół Artystyczny Don Vasyl & Roma powstał w 1987 roku – Roma gdyż trzon zespołu stanowią członkowie legendarnej grupy Roma, która mogła się poszczycić licznymi tournée po całym świecie, w tym koncertami w siedzibie ONZ w Nowym Jorku oraz w słynnej „Paryskiej Olimpii”.
Z biegiem czasu Don Vasyl odkrył i wypromował utalentowane Cygańskie Gwiazdy – Dziani, Wasyl Junior, Liza, Elza, Carmen, Petro, Endi. Nazwa zespołu zmieniła się na Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni. Zespół ma w dorobku liczne koncerty w kraju i za granicą, częste występy w telewizji.
Dyskografia: 3 płyty analogowe, 20 kaset magnetofonowych, 30 płyt CD, zespół zdobył 11 Złotych Płyt.
Bilety w cenie: 75 zł i 85 zł. dostępne są w Kasie biletowej Filharmonii Świętokrzyskiej, tel.41 368 05 01, 365 54 83 i on-line przez stronę Filharmonii.

Organizator:
Jan Kowalewski tel. 602 108 520

kup bilet on-line


21 października (niedziela), godz. 16.00, Sala Koncertowa

„To się nadaje do kabaretu”
NOWY program kabaretu Smile

	„To się nadaje do kabaretu” NOWY program kabaretu Smile
W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin.
Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE.
Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i postaci, które w przerysowany sposób niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”.
Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”.

Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl „na żywo”.

Czas trwania: 120 minut

Bilety w cenie 70,00- 100,00 zł dostępne w kasie Filharmonii Świętokrzyskiej oraz on-line na stronie Filharmonii. (tel.41/368-05 -01; 365-54-83).

Organizator:
„LUX” JERZY GRAZDA
www.lux.biletyna.pl

kup bilet on-line


28 października (niedziela) 2018, godz. 17.00, Sala Koncertowa

EDYTA GÓRNIAK
akustycznie

Edyta Górniak
Szanowni Państwo,
jako Firma LUX Jerzy Grazda - mam zaszczyt i wielką radość zaprosić Państwa na od lat wyczekiwaną przez publiczność Edyty Górniak - Akustyczną Trasę Artystki. Mimo setek wystąpień na wielkich scenach także światowych, Edyta Górniak po raz pierwszy wyrusza w trasę tak niezwykle intymną...
Usłyszymy jej największe przeboje, ale także utwory z płyt, które nigdy wcześniej nie były wykonywane publicznie. To wielka gratka, szczególnie dla największych smakoszy twórczości Edyty.
Zapraszamy na wyjątkowe, muzyczne i tak długo oczekiwane spotkanie z Artystką najwyższej klasy głosu, w towarzystwie muzyki na żywo.


Bilety w cenie od 110,00 do 160,00 zł. dostępne w kasie Filharmonii Świętokrzyskiej oraz on-line na stronie Filharmonii. (tel.41/368-05 -01; 365-54-83).

Organizator:
„LUX” JERZY GRAZDA
www.lux.biletyna.pl

kup bilet on-line


22 listopada (czwartek), godz. 19.00, Sala Koncertowa

10 TENORÓW

10 Tenorów Odpowiadając na wzrastające zainteresowanie w Polsce sztuką wokalną artystów z Ukrainy, postanowiliśmy stworzyć projekt, będący jednym z mostów, łączących kultury naszych krajów. Projekt jest też efektem znakomitej, trwającej od wielu lat współpracy z dyrektorem generalnym Teatru Operetki Kijowskiej, Bohdanem Strutynśkym. 10 śpiewaków, Polaków i Ukraińców, zaśpiewa przeboje operetkowe i musicalowe, a także wykona muzykę estradową, łącząc repertuar światowy z utworami kompozytorów polskich.

PROGRAM:
1) Intro
2) C.Esposito - Grande amore
3) A.Lara - Granada
4) L.Dalla - Caruso
5) R.Stolz – Brunetki , blondynki
6) Pieśń Ludowa - Chornii ochi
7) J.Strauss - Wielka sława to zart
8) G.Verdi - Nessun Dorma
9) G.Verdi -La dona e mobile
10) A.Di Capula -O sole mio
11) V.Di Chiarra - La spagnola
12) C.Velasquez - Bessame mucho
13) L.Danza – Funiculi funicula
Część II
1) R.Cocciante - Notre dame Cathedrals
2) N.Gimbel - Sway
3) R.Cociante - Belle
4) T.Renis - Quando Quando Quando
5) H.Zimmer / E.John -The Lion King
6) M.Draws - Delayla
7) L.A.Ried - Sparta Regressa
8) D.Modunio - Volare
9) Zb.Wodecki - Lubie wracać tam gdzie byłem już
10) Ludowa pieśń ukraińska - Chervona Ruta
11) Q.Mendoza - Celito Lindo
12) B.Joel - Uptown girl
13) V.Di Paola - Come Prima

Bilety w cenie 110 zł do nabycia w kasie filharmonii.
Organizator: B&B Jarosław Brussa, tel. 665 277 377, 61 424 28 24

kup bilet on-line


29 listopada (czwartek), godz. 18.00, Sala Koncertowa

Andrzejkowy koncert z piękną muzyką i lampką szampana

"NAJPIĘKNIEJSZE MELODIE ŚWIATA"
KLASYCZNIE I HUMORYSTYCZNIE

Najpiękniejsze melodie świata Wystąpią soliści Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie i Teatru Wielkiego w Łodzi: Eweliny Hańskiej - sopran, Danuty Dudzińskiej - sopran, Wiesława Bednarka - baryton, Krzysztofa Marciniaka - tenor oraz zobaczymy piękne układy choreograficzne w wykonaniu solistów baletu Teatru Wielkiego w Łodzi, a wszystkim artystom towarzyszyć będzie orkiestra kameralna pod dyrekcją Bogny Dulińskiej. Całość poprowadzi Andrzej Zborowski.

Podczas ponad dwugodzinnego koncertu /z krótką przerwa/ "Najpiękniejsze melodie świata" usłyszymy wiele pięknych światowych kompozycji jak również arie i duety z największych oper, operetek i musicali. Chcemy zwrócić Państwa uwagę na balet, który zaprezentuje się m.in. w "Tańcu hiszpańskim", "Jeziorze łabędzim" Piotra Czajkowskiego, w polce Johanna Straussa "Auf der Jagd", "Can canie" Jacquesa Offenbacha ...

Program
Rudolf Sieczyński – „Wiedeń, miasto moich marzeń”
Walter Jurmann, Bronisław Kaper – „Ninon, ach uśmiechnij się”
Paul Abraham – „Całować umiem tak jak Tangolita” z operetki „Bal w Savoy’u”
Salvatore Gambardella e Giuseppe Capaldo – „Comme facette mammetta”
Emerich Kalman – czardasz Maricy z operetki „Hrabina Marica”
Johann Strauss – walc „Karety” z operetki „Baron cygański”
Leonard Bernstein – „Tonight” z musicalu „West side story”
Izaak Dunajewski – “Serce, to najpiękniejsze słowo świata” z filmu “Świat się śmieje”
Emerich Kalman – czardasz Sylwii z operetki „Księżniczka czardasza”
Emerich Kalman – „Artystki z variete”z operetki „Księżniczka czardasza”
Jahann Strauss – polka „Auf der Jagd”
Florian Hermann, C.Gierdel – romans rosyjski „Oczy czarne”
Louis Guglielmi – „La vie en rose”
Luigi Denza – “Funiculi, funicula”
Mikis Theodorakis – ZORBA -“Strose to stroma sou”
Iwan Łarionow – “Kalinka”
Andrew Lloyd Webber – „All I ask of you” z musicalu „Upiór w operze”
Jacques Offenbach – “Can can”
Gonzalo Roig – “Quiereme mucho”
Emerich Kalman – “Lekko zwiewnie” z operetki “Hrabina Marica”
Wiązanka włoska: Ruggiero Leoncavallo – „Mattinata”, Ernesto De Curtis – „Wróć do Sorrento”, Luigi Denza – „Funiculi, funicula’, Eduardo Di Capua – „O sole Mio”

Bilety w cenie 100/80/65 zł

Organizator:
Agencja Artystyczna Scenic tel. 505-556-487

kup bilet on-line


1 grudnia (sobota), godz. 18.00, Sala Koncertowa

PERFECT AKUSTYCZNIE

Rockowe MikołajkiZespół Perfect znają wszyscy - od 38 lat występują na polskiej scenie muzycznej. Podczas akustycznego koncertu każdy z nas będzie mógł zanucić przeboje "Nie płacz Ewka", "Chcemy być sobą", "Autobiografia" czy "Niewiele ci mogę dać".
Perfect ma na swoim koncie 9 albumów studyjnych, masę nagród oraz wyróżnień, a do tego wszystkiego ogromną sympatię publiczności oraz uznanie dziennikarzy.
Akustyczny koncert zespołu Perfect będzie wspaniałą okazją do usłyszenia największych przebojów w klimatycznych aranżacjach i wyjątkowej oprawie scenicznej.
Zdobywcy Super Jedynki za utwór „Wszystko ma swój czas” w kategorii Super Przebój oraz Super Jedynki widzów na 52 Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu!

Bilety dostępne:
Kasa Filharmonii Świętokrzyskiej tel. 41 368 05 01
Organizator tel. 730 860 610
www.kupbilecik.pl

Bilety w cenie 180 zł, 190 zł

Organizator:
Impresario Art

kup bilet on-line


2 grudnia (niedziela), godz. 17.00, Sala Koncertowa

IRA

Rockowe Mikołajki

IRA - triumfatorzy Festiwalu Opole 2010 - w 2017 roku obchodzą swoje 30 LECIE! W związku z tym przygotowali dla swoich Fanów wyjątkowy program koncertowy, oraz wiele niespodzianek na trasie IRA – 30 LAT. Największe przeboje takie jak m.in. "Nadzieja", "Mój dom", "Bierz mnie", "Wiara", "Parę chwil", czy "Nie daj mi odejść" IRA zaprezentuje w nowych - zaskakujących aranżacjach, pojawią się też utwory wcześniej nie wykonywane na koncertach. IRA powstała w 1987roku, a zadebiutowała w 1988 roku. Największe sukcesy w dotychczasowej karierze zespołu przypadły na pierwszą połowę lat 90-tych. IRA wróciła po 7 latach przerwy, wydając w 2002 roku album "Tu i teraz". 29 marca 2004 roku ukazała się nowa studyjna płyta "Ogień", która jest wyraźnym zwrotem w stronę mocnego gitarowego brzmienia i powrotem do muzycznych korzeni zespołu. W marcu 2005 roku IRA wydała kolejnego singla z tej płyty "Parę chwil" - utwór stał się piosenką przewodnią nowego serialu TVP2 pt "Egzamin z życia". "Ogień" będzie zapewne sporą niespodzianką dla fanów znających zespół jedynie z ostatnich dokonań i głębokim ukłonem w stronę tych którzy cenią sobie w muzyce energię, entuzjazm, szczerość i to co wszystko co można określić jednym słowem - po prostu czad! W 2005 roku IRA zagrała ponad 80 koncertów - plenerowych i klubowych w całej Polsce. W styczniu 2006 zespół po dłuższej przerwie spowodowanej operacją Artura powrócił znów na koncertową scenę. Rok 2009 to praca nad nową płytą planowaną na maj, z której pierwszy singiel "Dobry Czas" bierze udział w preselekcjach do Eurowizji. Na przełomie marca i kwietnia zespół wyruszył w ogólnopolską trasę koncertową pod szyldem "Ira Unplugged" prezentującą ich największe przeboje w wersji akustycznej. Przełom 2009/2010 przyniósł Artystom sukces płyty "9", z której na antenach rozgłośni radiowych mogliśmy usłyszeć 5 singli z mega hitem "Nie daj mi odejść" włącznie.

https://www.youtube.com/watch?v=1osrr3eWfv4&index=2&list=PLFCA07C36ADA761EE
https://www.youtube.com/watch?v=rM213vh295M&list=PLFCA07C36ADA761EE
https://www.youtube.com/watch?v=Bp17OY4WAYo
https://www.youtube.com/watch?v=BS6uKBxsGAI


Bilety dostępne:
Kasa Filharmonii Świętokrzyskiej tel. 41 368 05 01
Organizator tel. 730 860 610
www.kupbilecik.pl
Bilety w cenie 100 zł, 110 zł

Organizator:
Impresario Art

kup bilet on-line


8 grudnia (sobota), godz. 13:00 i 19:00, Sala Koncertowa

Do Betlejem - Oratorium na Boże Narodzenie

Do Betlejem - Oratorium na Boże Narodzenie "Oratorium Świąteczne Do Betlejem"- współcześnie napisane kolędy i pastorałki, ciekawe aranżacje, niezwykłe wizualizacje, Jerzy Stuhr jako narrator (głos): https://www.youtube.com/watch?v=2tUbI-d3A44
Poetyckie teksty m.in. Leszka Aleksandra Moczulskiego (autora słów do Nieszporów Ludźmierskich), Jerzy Stuhr jako narrator (głos), urzekająca muzyka Mikołaja Blajdy, krakowskiego producenta muzycznego, dyrygenta i kompozytora. Wyjątkowi wykonawcy: Michał Gasz, Sylwia Lorens, Anna Sokołowska, Orkiestra Filharmonii Futura oraz chór i soliści zespołu Fermata. W sumie blisko 40 artystów na scenie! "Do Betlejem" to barwne, porywające widowisko opowiadające w przystępny i lekki sposób historię przyjścia na świat Dzieciątka Jezus. Kolejna propozycja krakowskiej, nowatorskiej Filharmonii Futura to połączenie tradycyjnej formy z nowoczesnymi rozwiązaniami scenicznymi. Projekcje filmowe i efekty świetlne znakomicie uzupełniają warstwę muzyczną. Widowisko ma charakter familijny i jest przeznaczone dla widzów w każdym wieku. Filharmonia Futura, zaprasza na świąteczną podróż do Betlejem!

SCENARIUSZ, MUZYKA, REŻYSERIA: MIKOŁAJ BLAJDA; PRODUKCJA: SYLWIA LORENS

Bilety w cenie: 50/55/75/95 zł, specjalna oferta dla Szkół i grup zorganizowanych,
*Bilety ulgowe są ważne za okazaniem przy wejściu na spektakl legitymacji szkolnej (dot. zniżki dla dzieci do 13 lat).

kup bilet on-line

góra 
   O Filharmonii  | Aktualności  | Program  | Edukacja  | Bilety  | Wydawnictwa  | Darczyńcy  | Galeria  | Ogłoszenia  | Kontakt

Copyright © 2003 -Grabka.